Čo robíme - LAUGARICIO COMBAT CLUB

Čo robíme

O nás

Cieľom LAUGARICIO COMBAT CLUB je ponúknuť úplne nový systém tréningov pre jeho členov.

Tréningy sú vedené zábavnou a akčnou formou a sú vhodné pre každého. Každý z nich ponúka neuveriteľne efektívny tréning.

Nielen, že budete spaľovať veľa tuku, zatiaľ čo budete budovať svaly, ale naučíte sa aj správne prevedenie jednotlivých techník a naučíte sa tieto techniky aj efektívne používať, čo je ďaľšia výhoda, ktorú vám neposkytne žiadne iné cvičenie
výhoda, ktorú oceníte v prípade núdze v sebaobrane.

Hlavné tréningové moduly (podrobné informácie nájdete tu):

MMA (Mixed Martial Arts)
BOXING
WRESTLING
Detské tréningy

FIGHT TEAM LAUGARICIO COMBAT CLUB

Súčasťou LAUGARICIO COMBAT CLUB je aj tzv. FIGHT TEAM, kde však končí „všetka sranda“ a je určený pre tých záujemcov, ktorí sa rozhodli zápasiť a reprezentovať LAUGARICIO COMBAT CLUB na amatérskych a profesionálnych súťažiach podľa pravidiel MMA. Do FIGHT TEAM sa nestačí iba prihlásiť, musíte byť pozvaný na základe daných podmienok, na základe fyzických, technických a mentálnych kritérií. Rozhodujúcim faktorom je aj loajalita voči LAUGARICIO COMBAT CLUB.